O nás | EXCON Development, s.r.o.O nás

O společnosti EXCON, a.s.

Společnost EXCON, a.s. zahájila činnost v roce 1990 jako projekční ateliér specializovaný na statiku a dynamiku ocelových konstrukcí. V roce 1995 společnost rozšířila své aktivity o inženýrskou a dodavatelskou činnost. Od roku 2002 má EXCON, a.s. vlastní závod na výrobu ocelových konstrukcí.

Management společnosti uplatňuje přísné etick zásady, zdravý přístup k podstupování rizika a zajišťuje vysokou odbornost svých zaměstnanců.

O společnosti EXCON Development, s.r.o.

V roce 2003 vstoupila společnost EXCON, a.s. na trh jako developer v oblasti bytové výstavby a byl tak položen základ vzniku nového produktu. Developerské projekty realizuje EXCON, a.s. prostřednictvím své dceřinné společnosti EXCON Development, s.r.o..

Vize a cíle produktu developerské projekty

Vizí společnosti v produktu developerské projekty je komplexnost poskytovaných služeb, nadstandardní kvalita a vysoká míra právní jistoty pro naše zákazníky.

Spolehněte se na kvalitní servis a jednoznačnou právní jistotu

Naší specializací je kvalitní rezidenční bydlení. Vytváříme pro naše klienty projekty s vysokou užitnou hodnotou a odpovídající cenou. Standardem našich služeb je vysoká míra právní jistoty a stále se zlepšující a rozšiřující servis.

Klientům můžeme nabídnout výhody finančního zázemí silné skupiny s dlouholetou tradicí. Disponujeme zkušeným a vysoce kvalitním pracovním týmem.

Rozhodli jsme se využít našich dlouholetých zkušeností při prodeji vlastních developerských projektů a rozšířit portfolio našich služeb o realitní činnost a činnost spojenou se zajištěním financování Vašeho nového bydlení. Spolupracujeme se všemi předními finančními ústavy, což pro naše klienty znamená výhody ve formě slevy na úrokových sazbách, slevy na poplatcích, u našich developerských projektů navíc odhad zdarma.

Nabízíme tyto služby

- vlastní developerské projekty
- komplexní servis při prodeji Vaší nemovitosti
- zajištění financování Vaší nemovitosti
- vysoce kvalifikovaný technický dozor investora
- správu Vašich nových domů

Balíček našich služeb jsme schopni doplnit dále o:

- zvýhodněné pojištění Vaší nemovitosti
- služby bytového architekta

Vyhovíme Vašim představám o bydlení?